Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs nanolash

TRWAŁOŚĆ: Tusze do rzęs Nanolash wyróżnia niesamowita odporność na niekorzystną pogodę, pot czy przypadkowe ścieranie. Dopracowane formuły pozwalają zapomnieć o takich problemach w trakcie tuszowania rzęs, jak sklejanie włosków, odbijanie się maskary na powiece, rozmazywanie, kruszenie czy powstawanie grudek. Fenomenalne zarówno w tuszu pogrubiającym Volume Up Mascara, jak i tuszu wydłużającym Length & Curl Mascara jest to, że utrzymują się one na rzęsach w idealnym stanie przez cały dzień. Formuły maskar gwarantują trwałość od nałożenia po demakijaż, bez konieczności kontrolowania stanu makijażu nawet po przypadkowym przetarciu oka dłonią.

SZCZOTECZKI: Profilowane szczoteczki zapewniają uzyskanie pożądanych efektów. W każdym z tuszy zaprojektowano je tak, by usprawniały aplikację i nadawały rzęsom pożądany kształt. Spiralki pozwalają precyzyjnie pokryć wszystkie rzęsy – nawet te najkrótsze w kącikach oczu. Ich kształt ułatwia aplikację zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Tusz wydłużający Nanolash Length & Curl Mascara posiada wygiętą, silikonową szczoteczkę z wypustkami, która dopasowuje się do linii rzęs, unosi włoski od nasady i jednocześnie je podkręca. Tusz pogrubiający Volume Up Mascara ma szczoteczkę grubszą na środku i węższą na końcu, dzięki czemu wzorowo rozdziela rzęsy i układa je w pełen objętości wachlarz.

APLIKACJA: Pod kątem wygody aplikacji są to prawdopodobnie najlepsze tusze do rzęs. Co więcej, maskary Nanolash umożliwiają swobodne budowanie efektu poprzez możliwość bezproblemowego aplikowania kolejnych warstw, które nie obciążają oka. To tusze klasy premium, które sprawią, że codzienny makijaż rzęs staje się niezwykle szybki, komfortowy i przede wszystkim efektowny. Zastosowana przez Nanolash formuła gwarantuje tuszowi idealną przyczepność, zapobiegającą kruszeniu się, osypywaniu, powstawaniu grudek czy sklejaniu rzęs. To tusze, które spodobają się zarówno miłośniczkom mocno podkreślonych rzęs, jak i osobom, którym zależy na delikatnym zaakcentowaniu naturalnych włosków.

EFEKTY: Tusze do rzęs Nanolash zawierają składniki pielęgnujące, które dogłębnie nawilżają i wzmacniają rzęsy. W składzie odnaleźć można również naturalne woski i gumę arabską, które chronią i utrzymują odpowiednie nawilżenie włosków. Dodatkowo, witamina E oraz prowitamina B5 wprowadzone do składu mają właściwości odnawiające i antyoksydacyjne. Regularne stosowanie sprawia, że rzęsy naprawdę stają się grubsze, mocniejsze i mniej łamliwe. Receptura maskar przeznaczona jest do stosowania również przez osoby o wrażliwych oczach.

DEMAKIJAŻ: Demakijaż nie sprawia żadnych trudności mimo odpornej formuły. Produkty z łatwością można zmyć z oka dowolnym preparatem do demakijażu.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
4.9

Strona producenta: nanolash.pl