RIMMEL LASH ACCELERATOR

rimmel-lash-accelerator-mascaraTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs Rimmel Lash Accelerator dość szybko obsypuje się, zostawia ślady na powiekach i kruszy się. Po aplikacji trzeba długo czekać aż wyschnie. Z tych powodów nie zaleca się nakładania kilku warstw.

SZCZOTECZKA: Na końcu zwężana, dzięki czemu dotrze do najkrótszych rzęs w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. Włókna nie są ułożone gęsto, dzięki czemu rozczesuje rzęsy. Przed aplikacją szczoteczkę możemy „oczyścić” drugą, czystą – w ten sposób pozbędziemy się nadmiaru tuszu.

APLIKACJA: Nie sprawia żadnych kłopotów, choć trzeba umieć manewrować szczoteczką tak, aby dotrzeć do rzęs w kącikach oczu. Szeroki rozstaw włókien usprawnia rozczesywanie rzęs. Z drugiej strony między włókna może dostawać się zbyt dużo tuszu.

EFEKTY: Tusz do rzęs wydłuża, podkręca i daje naturalny efekt (przy nałożeniu jednej warstwy). Jeżeli nałożymy kilka warstw produktu, otrzymamy sklejone rzęsy i czarne grudki. Makijaż możemy poprawić, rozczesując rzęsy małym grzebykiem kosmetycznym.

DEMAKIJAŻ: Czarny tusz do rzęs zmywa się płynem do demakijażu; kolorowe maskary lepiej usunąć dwufazowym kosmetykiem. W obu przypadkach wystarczy przyłożyć do powieki płatek kosmetyczny nasączony jednym z wyżej wymienionych produktów i lekko docisnąć. Po upływie kilku sekund tusz do rzęs powinien rozpuścić się.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
2.3

RIMMEL LASH ACCELERATOR