OSCILLATION

Oscillation LancomeTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs Oscillation jest dosyć trwały. Wytrzyma na rzęsach wiele godzin pod warunkiem, że nie będziemy często trzeć oczu. Pod koniec dnia może się lekko osypywać – to zależy od warstw nałożonego tuszu – im intensywniejszy makijaż, tym mniejsza trwałość maskary. Wytrzyma jednak wilgoć i nie spłynie z rzęs podczas deszczu.

SZCZOTECZKA: Szczoteczka w tuszu do rzęs Oscilation jest innowacyjna. Marka Lancome wyposażyła tusz do rzęs w baterię, wystarczy włączyć niewielki włącznik, aby spiralka zaczęła delikatnie drgać. Dzięki temu tusz idealnie i precyzyjnie pokrywa rzęsy i ładnie je rozdziela. Lekka, ale dobrze napigmentowana konsystencja pomaga szczoteczce w uzyskaniu efektu idealnie rozdzielonych i wydłużonych rzęs.

APLIKACJA: Możemy ułatwić sobie aplikację tuszu i wykonać makijaż za pomocą drgającej spiralki albo pomalować rzęsy w tradycyjny sposób. Ten drugi sposób wymaga jednak nieco więcej czasu – wówczas same pracujemy nad efektem gęstych i pogrubionych rzęs.

EFEKTY: „Wibrujący” tusz do rzęs firmy Lancome wymaga nieco wprawy. Gdy już opanujemy sztukę malowania się „oscylującą” szczoteczką, a rzęsy przyzwyczają się do drgań spiralki, możemy spodziewać się zaskakujących rezultatów: rzęsy będą wyciągnięte ku górze, ładnie rozdzielone i precyzyjnie pokryte tuszem.

DEMAKIJAŻ: Demakijaż tuszu do rzęs Oscillation nie sprawia problemu, można go wykonać zwykłym mleczkiem do demakijażu, lub płynem micelarnym. Jeśli lubimy intensywny makijaż i nakładamy wiele warstw tuszu, wówczas demakijaż zajmie nieco więcej czasu.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
3.8

OSCILLATION