MAX FACTOR 2000 CALORIE MASCARA

maxfactor2000mascarawaterproofTRWAŁOŚĆ: Kosmetyk bardzo długo utrzymuje się na rzęsach. Pod koniec dnia może się nieco kruszyć. Wystarczy wtedy zwilżyć chusteczkę higieniczną i delikatnie zebrać obsypany tusz spod oczu; następnie pudrujemy lekko twarz. Obsypywania się tuszu unikniemy, jeżeli na rzęsy nałożymy jedną jego warstwę.

SZCZOTECZKA: Tusz do rzęs posiada zwykłą szczoteczkę z krótkim, gęsto osadzonym włosiem. Niestety może nabierać się na nią zbyt dużo produktu. Jeżeli wytrzemy nadmiar tuszu chusteczką lub inną szczoteczką i zrobimy makijaż oczu, rzęsy będą ładnie pomalowane i rozdzielone.

APLIKACJA: Tusz szybko wysycha, co ułatwia aplikację. Szczoteczkę należy prowadzić od nasady po końcówki rzęs. Czubkiem szczoteczki (jeśli nie ma na nim grubej warstwy tuszu) podkreślamy i lekko unosimy końcówki rzęs; w podobny sposób maluje się rzęsy na dolnej powiece.

EFEKTY: Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie Mascara pogrubia rzęsy. Odpowiedzialne są za to polimery wchodzące w skład kosmetyku. Jednak im więcej warstw nałożymy, tym większe prawdopodobieństwo, że rzęsy będą sklejone lub pokryte czarnymi grudkami. Tusz dostępny jest w trzech kolorach, ma właściwości hipoalergiczne, mogą używać go osoby noszące szkła kontaktowe.

DEMAKIJAŻ: Tusz zmywa się za pomocą mleczka, pianki lub płynu. Do usunięcia kolorowych wersji kosmetyku zdecydowanie lepszy będzie dwufazowy płyn. Przyda się również podczas demakijażu kilku warstw tuszu.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
2.9

MAX FACTOR 2000 CALORIE MASCARA