MAC MINERALIZE MULTI – EFFECT LASH

MAC-Produkty_mineralne-Mineralize_Multi_Effect_LashTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs MAC Mineralize Multi – Effect Lash nie zlepia rzęs i długo się na nich utrzymuje. Pod koniec dnia może się osypywać i kruszyć. Wokół oczu powstają wtedy czarne ślady. Na szczęście można temu zaradzić: korektorem, podkładem lub pudrem bardzo łatwo zamaskuje się tusz do rzęs, który pobrudził policzki lub powieki.

SZCZOTECZKA: Szczoteczka posiada gęsto osadzone włosie, które z jednej strony wydłuża i zagęszcza rzęsy. Z drugiej jednak strony na taki aplikator nabiera się zbyt dużo tuszu. Może to utrudniać wykonanie makijażu, a gruba warstwa kosmetyku na rzęsach będzie nieestetycznie wyglądała.

APLIKACJA: Jak wygląda aplikacja? Jeżeli chcemy uniknąć nałożenia zbyt dużej ilości tuszu, możemy wytrzeć szczoteczkę o brzeg opakowania. Robienie makijażu oczu stanie się wtedy łatwiejsze. Zmarnujemy jednak niewielką ilość tuszu, a zaschnięte resztki kosmetyku mogą osadzić się na szczoteczce lub przedostać się do wnętrza opakowania.

EFEKTY: Odpowiednio wytuszowane rzęsy stają się optycznie dłuższe, bardziej podkręcone i grubsze. Zdarza się, że tusz oblepia rzęsy i tworzy grudki. Jeśli po aplikacji zastosujemy mały grzebyk, unikniemy sklejonych włosków, a rzęsy będą dokładnie rozdzielone. Grzebykiem możemy „wyczesać” także czarne grudki.

DEMAKIJAŻ: Tusz do rzęs usunąć można płynem lub mleczkiem kosmetycznym. Dobrym rozwiązaniem będzie użycie płynu dwufazowego. Ten ostatni kosmetyk poradzi sobie przy demakijażu wodoodpornej maskary.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
3.2

MAC MINERALIZE MULTI