LASHCODE

Najlepsza Mascara LashcodeTRWAŁOŚĆ: Lashcode to doskonały tusz do rzęs o wysokim stopniu trwałości. Nie jest wodoodporny, ale nadaje się na każde warunki atmosferyczne: nie osypuje się i nie kruszy, ma doskonałą pigmentację, którą zawdzięcza magnetytowi czyli barwnikowi mineralnemu z najwyższej półki. Tusz do rzęs Lashcode zawiera też szereg maturalnych składników odżywiających i regenerujących rzęsy.

SZCZOTECZKA: Elastomerowa, o odpowiednim rozmiarze i dobrze wyprofilowana: zwężająca się na końcach spiralka sprawia, że malowanie rzęs z Lashcode to przyjemność. Szczoteczka nie wymaga wprawy, nie brudzi powiek, doskonale rozczesuje, wydłuża, zagęszcza i pogrubia rzęsy modelując je: włoski stają się podkręcone, perfekcyjnie rozdzielone i zachwycają efektem multi-rzęs.

APLIKACJA: Tusz do rzęs Lashcode bardzo dobrze się rozprowadza na włoskach, nie skleja ich nawet przy kilku warstwach. Pudrowa konsystencja sprawia, że włoski wyglądają doskonale w każdym świetle, a odpowiedni kształt szczoteczki pozwala sprawnie pochwycić nawet najmniejsze, delikatne i cienkie rzęsy w kącikach oczu. To optycznie zagęszcza ich linię i zapewnia zjawiskowy make-up.

EFEKTY: Tusz do rzęs Lashcode pozwala uzyskać kilka świetnych efektów w makijażu, w zależności od tego, ile warstw maskary nałożymy. To tusz do rzęs, który nadaje się do delikatnego, pełnego precyzji makijażu dziennego, przez nieco mocniejszy, romantyczny look, aż po ekstremalną, ale wciąż precyzyjną objętość rzęs.

DEMAKIJAŻ: Demakijaż jest szybki i nie sprawia problemu. Tusz do rzęs Lashcode zmywa się sprawnie i delikatnie, przy użyciu każdego płynu micelarnego lub olejku. Nie wymaga tarcia powieki, a więc nie powoduje mechanicznego osłabienia lub wyrywania włosków.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
4.8

LASHCODE

strona producenta: lashcode.pl