ISADORA FLASHING VOLUME MASCARA

Isadora-Mesmerizing-Flashing_Volume_MascaraTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs jest trwały. Oznacza to, że nie osypuje się i nie kruszy. Jednak pod koniec dnia lub przy wysokich temperaturach może się nieco rozmazywać. Kosmetyk szybko zasycha na rzęsach, dlatego możemy nałożyć drugą warstwę.

SZCZOTECZKA: Jest bardzo krótka i trudno nią operować. Aplikację musimy powtarzać kilka razy na tej samej powiece. Pomiędzy szeroko rozstawionymi włóknami gromadzi się tusz w nadmiernych ilościach. Jeżeli nie rozczeszemy dokładnie rzęs, osiągniemy efekt tzw. „nóżek owada”. Plusem niewielkich rozmiarów szczoteczki jest to, że dociera do najkrótszych rzęs.

APLIKACJA: Mimo małej szczoteczki tusz nakłada się bardzo dobrze (o ile nabierzemy minimalną ilość). Można zaaplikować kilka warstw, a rzęsy dalej będą rozdzielone i ładne. Podczas robienia makijażu oczu przyda się znajomość jednego z trików wizażystów, czyli metody zyg zag.

EFEKTY: Tusz do rzęs Isadora Flashing Volume Mascara pogrubia i delikatnie podkręca rzęsy, nadaje im także intensywną barwę. Produkt dostępny jest tylko w jednym kolorze. Czarna maskara sprawdzi się zarówno u kobiet o jasnej karnacji i blond włosach, jak i u brunetek i szatynek.

DEMAKIJAŻ: Do demakijażu wystarczy zwykły płyn kosmetyczny. Bez problemu usuniemy nim tusz do rzęs. Wystarczy płatek kosmetyczny zwilżyć płynem i przycisnąć do oczu. Po chwili maskara wraz z cieniami do powiek i

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
3

ISADORA FLASHING VOLUME MASCARA