COLLISTAR MASCARA ART. DESIGN

Collistar-Ogen-Art_Design_Black_WaterproofTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs jest bardzo trwałym kosmetykiem. Nie rozmazuje się, nie kruszy i nie odbija na powiekach w ciągu dnia i podczas aplikacji. Dzięki temu makijaż przetrwa ciężki dzień pracy lub wysokie temperatury (nie wolno jednak mylić tych cech z wodoodpornością).

SZCZOTECZKA: Włoski na szczoteczce ułożone są w taki sposób, że tworzą trójwymiarowy trójkąt: na czubku są krótkie, na dole rozszerzają się. Dzięki tak rozłożonym włóknom możliwe jest pomalowanie najdłuższych i najkrótszych rzęs za jednym razem. Aplikacja tych w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu wymaga jednak większej precyzji.

APLIKACJA: Długie włoski ułatwiają aplikację, a ich rozstaw sprawia, że każda rzęsa pokryta jest tuszem. W efekcie rzęsy są rozdzielone i ładnie ułożone. Podczas aplikacji należy właściwie operować szczoteczką, aby dotrzeć do każdego włoska na powiece. Stożkowaty kształt szczoteczki pozwala na malowanie dolnych rzęs „metodą pionową”.

EFEKTY: Jakie efekty daje tusz do rzęs Collistar Mascara Art. Design? Rzęsy są idealnie rozdzielone i intensywnie czarne. Niestety tusz nie podkręca i nie pogrubia rzęs. Z tego powodu może być polecany osobom o długich, gęstych i delikatnie uniesionych, ale jasnych rzęsach.

DEMAKIJAŻ: Jak usunąć tusz do rzęs? Wystarczy płatek kosmetyczny nasączony płynem micelarnym lub mleczkiem. Przykłada się go do oczu i czeka chwilę aż cały makijaż rozpuści się, a skóra pozostanie sucha i czysta. Jeżeli tusz do rzęs jest odporny na wodę, użyć trzeba silniejszego kosmetyku do demakijażu.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
3.4

COLLISTAR MASCARA ART. DESIGN