CLINIQUE NATURALLY GLOSSY MASCARA

s55780-main-LheroTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs Clinique Naturally Glossy Mascara nie osypuje się i nie odbija na powiekach; nie skleja i nie zostawia grudek. Jeżeli chcemy przedłużyć trwałość produktu, zastosujmy bazę pod tusz do rzęs.

SZCZOTECZKA: Posiada krótkie i gęsto osadzone włosie. Szczoteczka jest na tyle wąska, że bez problemu wytuszujemy nią najkrótsze rzęsy, które rosną w wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. Nabierając minimalną ilość produktu na szczoteczkę, rozczeszemy i wymodelujemy rzęsy.

APLIKACJA: Szczoteczkę należy ustawić równolegle do powiek i malować rzęsy od nasady po końcówki. Pierwsza warstwa kosmetyku daje delikatny i naturalny efekt, dlatego aplikację można powtórzyć. Przed nałożeniem kolejnych warstw trzeba odczekać aż poprzednie wyschną.

EFEKTY: Tusz do rzęs daje bardzo naturalny i delikatny efekt. Kobiety, które oczekują mocno podkreślonych rzęs, muszą nakładać kilka warstw kosmetyku. Tusz lekko wydłuża i sprawia, że rzęsy są bardziej elastyczne i podatne na układanie, a więc malowanie i ozdabianie. Kosmetyk dostępny w kolorze czarnym i brązowym.

DEMAKIJAŻ: Tusz nie jest wodoodporny, więc nie trzeba używać płynów dwufazowych. Do demakijażu należy zatem użyć zwykłego płynu micelarnego, mleczka kosmetycznego lub chusteczki. Dobrze sprawdzi się też apteczny żel do mycia twarzy.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
2.7

CLINIQUE NATURALLY GLOSSY MASCARA