CHANEL LE VOLUME

Chanel Le VolumeTRWAŁOŚĆ: Tusz do rzęs Chanel jest wyjątkowo trwały i nie straszne mu są żadne warunki atmosferyczne. Nie rozmazuje się nawet podczas intensywnych opadów śniegu i deszczu. Konsystencja tuszu zapobiega jego kruszeniu. Dzięki temu można mieć pewność, że maskara zostanie na miejscu dopóki same nie zdecydujemy, że czas na demakijaż. Nie jest to produkt wodoodporny, więc przed wizytą na basenie należy ją zmyć.

SZCZOTECZKA: Silikonowa i prosta spiralka zwęża się lekko na szczycie. To ułatwia nakładanie tuszu i pozwala na swobodne manewry wzdłuż linii rzęs. Szczoteczka w tuszu Chanel ma pewną wyjątkową cechę – jej gęsto osadzone włoski lekko przechylają się w stronę trzonka. Wyglądają jak maleńkie haczyki, które precyzyjnie chwytają każdą, nawet najkrótszą i najdrobniejszą rzęsę i równomiernie pokrywają ją tuszem.

APLIKACJA: Bardzo przyjemna i komfortowa. Taką szczoteczką ciężko zaszkodzić rzęsom podczas makijażu. Efekt za każdym razem będzie zadowalający. Podczas aplikacji wystarczy klasyczny ruch góra- dół zaczynając od podstawy rzęs. Nie trzeba poruszać spiralką na boki – jej odchylone włoski i odpowiednia konsystencja tuszu poradzą sobie świetnie i zwiększą objętość oraz długość rzęs. Każda kolejna warstwa tuszu intensyfikuje objętość rzęs.

EFEKTY: Tusz do rzęs Le Volume gwarantuje efekt rozdzielonych, wydłużonych i pogrubionych rzęs, który utrzymuje się przez wiele godzin, a kolor nie blaknie ani nie utlenia się w ciągu dnia.

Maskara występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, a każdy odcień zapewnia doskonałe pokrycie rzęs pigmentem.

DEMAKIJAŻ: Demakijaż jest bardzo komfortowy pod warunkiem, ze użyjemy nieco silniejszego preparatu do demakijażu. Delikatne produkty dla alergików mogą sobie nie poradzić.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
4.3

CHANEL LE VOLUME