BOBBI BROWN EXTREME PARTY MASCARA

Bobbi_Brown-Oczy-Extreme_Party_MascaraTRWAŁOŚĆ: Tusz nie osypuje się i nie brudzi skóry wokół oczu. Jednak ze względu na krótką szczoteczkę osoby, które mają opadające powieki, mogą mieć problem z aplikacją (pobrudzą skórę w zewnętrznych kącikach oczu). Po dwóch lub trzech miesiącach zawartość opakowania wysycha. Postarajmy się jak najszybciej zużyć kosmetyk.

SZCZOTECZKA: Posiada gęste włoski równej długości. Między nimi może zbierać się nadmierna ilość tuszu. Cały aplikator jest bardzo krótki, co utrudnia malowanie się (długość kosmetyku wynosi około 10 cm).

APLIKACJA: Jest utrudniona poprzez krótką szczoteczkę. Jej wielkość sprawia, że podczas aplikacji większość rzęs nie zostanie pokryta tuszem. Makijaż jednej linii rzęs należy kilkukrotnie powtarzać. Z drugiej jednak strony, dzięki małej szczoteczce pomalujemy najkrótsze rzęsy.

EFEKTY: Rzęsy po nałożeniu pierwszej warstwy są podkręcone, wydłużone i przyciemnione. Szczoteczka dobrze rozdziela rzęsy, nadając im jednocześnie naturalny wygląd. Niestety po zaaplikowaniu kolejnych warstw sklejają się i widać na nich grudki.

DEMAKIJAŻ: Tusz do rzęs Bobbi Brown Extreme Party Mascara usuwa się bez żadnych problemów. Można to zrobić chusteczką do demakijażu, płynem micelarnym lub mleczkiem kosmetycznym. Im więcej warstw tuszu na rzęsach, tym dłużej powinnyśmy przytrzymać wacik, by makijaż rozpuścił się.

  • Skuteczność
  • Brak uczulenia
  • Bezpieczeństwo
  • Popularność
  • Opinie klientów
  • Opinie o producencie
2.6

BOBBI BROWN EXTREME PARTY MASCARA